Top
Tenis stołowy - Warszawa
fade
3020
post-template-default,single,single-post,postid-3020,single-format-gallery,eltd-core-1.1,flow-ver-1.3.5,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-standard,eltd-fixed-on-scroll,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive

Nauka tenisa stołowego w Warszawie

Drodzy Państwo!

Ze względu na brak rezerw czasowych, oferta szkoleń jest obecnie nieaktualna.

W sprawie nauki tenisa stołowego zachęcam do kontaktu bezpośrednio z klubami,  z których na terenie Warszawy dość prężnie działają: Spójnia Warszawa (Żoliborz), Lupus Kabaty (Ursynów), IKS AWF Warszawa (dla niepełnosprawnych).

Pełną listę klubów na Mazowszu znajdą Państwo pod adresem:

http://mzts.pl/zwiazek/kluby-czlonkowskie

‌Ponadto, gorąco polecam zajęcia grupowe dla młodzieży i dorosłych w ramach projektu www.hittheball.pl oraz Akademię Tenisa Stołowego Filipa Szymańskiego (do znalezienia na FB).

‌Wiele informacji można uzyskać także w grupie „Tenis stołowy w Warszawie” na Facebook’u. Znajdziemy tutaj zapowiedzi oraz relacje turniejów, ogłoszenia kupna i sprzedaży sprzętu, wyniki meczów ligowych, porady sprzętowe, wskazówki gdzie można pograć, a także partnera do gry. Serdecznie zapraszam do dołączenia i aktywności.

Do zobaczenia przy stole !

Rafał Suszycki

Tel. 502 928 420